Şu ana kadar 1.222 defa okundu

TAVKİRARLILARA

Sevgili tavkirarlılar, tavkrar sitemizin kuruluş yıl dönümümün 10 yılı geçkin uzun bir zaman geçmiştir…
Sitenin kuruluşundan bu yana tüm tavkirarlıları kucaklayarak, ve buluşturma merkezi haline gelmiştir.

’’Her ne kadarda halkımızın okuma hevesi yoksa da, yazdığımız makalelerin takipçisi olduklarını görüyoruz.
Bir çoğumuzda sitede bulunan herkese birer taş atmaktalar sağ olsunlar.

’’Halbuki bu sitenin isminin olduğu gibi hepimizindir’’
Birazcık ta destek verseler daha istekli ve güzel ürünlerin sergileyebileceğimizi düşünüyorum

Halkımızın çoğunun eğitimsizlikten bu hale gelebileceğini düşünüyorum. Maalesef kendimizi olduğu gibi bırakıp hayatımıza devam etmekteyiz.
Halbuki kendimizi geliştirebilsek her dalda, her konuda, her topluma ve her kültüre göre kendimizi ve çocuklarımıza sağlıklı bir eğitim vere bilsek belki bu tür cinayetlerini sonlandıra biliriz diye düşünüyorum…

Sitemiz kaç yıldır halka var olduğunu göstermiş, ve halkımıza her türlü hizmeti vermiştir. tav

tavkırar.com ve tapkıranlılar.com birleşimindeki sitede paylaşılan ve yayımlanan, haberler ve ilanların TAVKİRARIN SESİ olan facebook sayfasında da paylaşılarak halkımıza sunmaktadır.

Bu sitelerin oluştuğu yılları hatırlıyorum da hala karşı gelenler günümüze kadar uzanıp bitmesini bilmeyen bir yola devam etmektedir.
Neyini paylaşamayan nesini kıskananlar durmadan dedikodusunu yapmaktalar.
Sitede makale, ve köyümüze ve yöremize ait olan hikayeleri yazanlar üniversite mezunları değiller diye çenelerini yoranları da biliyoruz.

Siz bu gibi hareketlerinizle kaç çocuğunuzu okuttunuz. Ve sizin üniversite okuyanların kaçı yazı yazmış kitap basmış?

www.tapkıranlılar.com sitesinde yer alan yazarlara büyük saldırıları devam edenler. Biliyoruz ki halkımız dünyanın hemen, hemen her ülkesine dağılmış durumdadır. Ve bu halkı bir araya getiren bu sitenin sorumluları ve yazarları bu saldırılara maruz kalmaktadırlar.

Site kurucuları ve site yazarları bu hizmeti halkına sunduğu için herhangi bir ekonomi katkılarından da faydalanmamaktalar.
Zannediliyor ki bir çıkarları vardır.

Kulağımıza gelmektedir neden normal bilinen yazarlar bu sitede yok, hayır olamaz. Olamaz çünkü bu site bir köy, ve bir yöre sitesidir. Orada bulunan yazarlarında köydeki haberi, duyuruyu, ve köy halkında hikaye ve makaleler şeklinde yazıp sizlere sunmaktadır. Zira o ünlü meşhur yazarların senin köyün hakkında ne bilgiler vere bilir sizlere, anlamadığınız yer burası olsa gerek…

Sitede çok değerli yazar arkadaşlar var çoktandır yazılarına ara vermekteler, neden bilen var mı? Yada kimin umurunda…
Gurbetteki tavkirarlılar bu site yüzünde haberleşmektedir, TAVKIRARIN SESİ grubu dahil, emeği geçen herkes her kim olursa olsun bunları yapan ve katkıda bulunanların eline, koluna, yüreğine, ve kalemine sağlık diyor saygılarımı sunuyorum…
Hasan YÜKSEL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın