Şu ana kadar 768 defa okundu

KİTABIN TANITIM GECESİ HAKKINDA

Sevgili akrabam ve en kıymetli dostlarım. Beni tanıtım gecesinde yalnız bırakmadığınız için çok, çok teşekkürlerimi iletir ayaklarınıza ve ilginize sevgi ve saygılar sunuyorum…

Ve İstanbul’da gelen Deniz Güneş hocamıza Kuzenim İsmail’e ve diğer misafirlere ayriyeten minnettarım.
Almanya da gelen misafirime teşekkür ederim,

Ve Eşim Finlandiya’da gelip ve desteği için teşekkürlerimi burada gönderiyorum. Kızımın acilen ameliyata alınması üzere eşim gece şenliğinden sonra Finlandiya’ya geri dönmek zorunda kalmıştı.
Burada yine kızıma acil şifalar diliyorum.

Tavkirara bir ilk basılan kitap, bir ilk imza atılan ve sonsuzlaştırılan bir yaşam, bir hayat, bir öğreti, ve bu gibi çalışmalar tavkirarın gururu olmalı…
En azından ben öyle biliyorum, aksini düşünen düşünsün her eleştirinin bir cevabı vardır mutlaka.

O gece önce beni dünyaya getiren annemle gurur duydum, sonra gecemi aydınlatan herkes bana gurur verdi, ve bende onlarla gururlandım.

Gönül isterdi ki her tavkirarlı nerdeyse herkes gelsin ama kimisinin dikkatini yada ilgisini çekmiyor.
Benim için değil 400 yıllık tavkirarn geçmişin içinde bir ilk kitap basılıyor onu hep birlikte kutlamalıydık ama yine de beni yalınız bırakmadıkları için minnettarım

İlk baskındır hatalar vardır mutlaka, hata yapmamaya çalıştık yazarlar tarafından düzenlenerek baskıya konuldu. Yine de baskı hatası oluşuyor.
Bundan dolayı bir hatamız varsa özür dileriz eleştire bilirsiniz tepkiniz vardır mutlaka soracağınız bir şeyiniz varsa tavkirar sesi grubuna yazabilirsiniz yada özelime.

Ben siz dostlarımdan çok memnun kaldım gelen misafirlerimden. İnşallah sizde memnun kalmışsınızdır.
Her tavkirarın eline birer kitap verdik hayırlısıyla bundan sonra kitap okumayanlar inşallah okumaya alışır okur.
Gelmeyen arkadaşlarımız oldu ama benden tarafa yolları düşen olursa mutlaka bani haber dar etmeleri gerekir kitaplarını verebilirim.

Hasan YÜKSEL

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın